Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards ARCHIWUM  
O firmie    

Zasady gry    

Nauka gry    

Serwis sprzętu    

Galeria zdjęć    

Giełda sprzętu    

Forum    

Mapka dojazdu    r  e  k  l  a  m  a    

Mistrz Świata w Trikach Bilardowych    

Doorma - drzwi oraz bramy wjazdowe i garażowe    

Święta WielkanocneUprzejmie informujemy iż z powodu Świąt Wielkanocnych Salon Firmowy będzie nieczynny w dniach 15-17.IV.2006r. Życzymy wesołych, rodzinnych i pogodnych świąt oraz zapraszamy serdecznie po przerwie świątecznej.Profesjonalny BilardSerdecznie przepraszamy wszystkie osoby korzystające z formularza kontaktowego w przeciągu ostatniego tygodnia. Waidomości pisane przez Państwa dochodziły bez treści z powodu błędnego ustawienia serwera WWW. Prosimy o ponowny kontakt, odpowiedzi udzielimy w jak najszybszym czasie.

Profesjonalny BilardUprzejmie informujemy iż książka Ralph'a Eckert'a jest znowu dostepna w sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie zamówień pod adresem mailowym przy zakupie wysyłkowym albo do nabycia na miejscu w sklepie na ul. Abramowskiego 9. Przypominamy równiez iż jako jedyni w Polsce przy zakupie stołów bilardowych w naszej firmie urządzamy 45 minutowe pokazy gry Mistrza Polski tuż po montażu stołu.

Kije bilardoweChcielibyśmy poinformowac iż od wczoraj w naszym Salonie Firmowym przy ul. Abramowskiego 9 dostepne są nowe linie kijów marki Adam - linia Jad, oraz nowa linia kijów Buffalo - linia Nick v/d Berg, doszły również 3 inne kije: mianowicie Cuetec Pro-Tec, Buffalo Pro-Tecpool oraz profesjonalny kij marki Adam - Stanley West (wszystkie nowe pozycje zostały umieszczone na stronie internetowej). Pozostałe linie kijów znanych już dotychczas zostały w pełni uzupełnione w związku z powyższym zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Klub bilardowy JedynkaZ dniem wczorajszym klub bilardowy "Jedynka" przy ul. Białostockiej 9 został zamknięty. Planujemy otwarcie innego klubu na Pradze ale nastąpi to niewcześniej niż za 3 miesiące.

Profesjonalny BilardWszystkich serdecznie informujemy iż na naszej stronie interetowej z dniem dzisiejszym ruszyło forum bilardowe na którym można podzielić się opiniami z innymi użytkownikami na wiele tematów z dziedziny tej pięknej gry. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na forum i udziału w dyskusji. Bezpośredni link do forum znajduję się tutaj.

Piłkarzyki GarlandoZ przyjemnością inforumjemy iż oferta naszej firmy poszerzyła się o 2 modele stołów ping-pongowych produkowanych przez firmę Garlando znaną dotychczas z bardzo dobrych i znanych piłkarzyków na całym świecie. Informujemy również iż wszystkie modele piłkarzyków są znowu dostępne w pełnej ofercie. Jesli chcesz zobaczyć dostepne stoły tenisowe kliknij tutaj.


Ralph Eckert - Bilard NowoczesnyKsiążka Ralph'a Eckert'a bedzie dostepna w sprzedaży w Salonie Firmowym na ul. Abramowskiego 9 od poniedziałku (20.02.2006r) w cenie 60 PLN. Dla niewtajemniczonych przypominamy iż ta pozycja nosi miano "Biblii Bilarda" i jest to najlepsza pozycja na polskim rynku. Wszystkich oczekujących i zainteresowanych zakupem serdecznie zapraszamy.


Jak już kiedyś wspominaliśmy w Akademii Bilarda była telewizja. Dziś jest już dostepny materiał telewizyjny z tego nagrania. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu i kilku sztuczek zaprezentowanych w tym materiale. Film można obejrzeć bezpośrednio na stronie klikając na ten link.


Piłkarzyki GarlandoNiniejszym uprzejmie informujemy iż w związku z problemami technicznymi producent stolików piłkarskich firmy Garlando nie będzie w stanie zrealizować zamówień wcześniej niż przed końcem lutego bieżącego roku. Za powstałe w związku z tym niedogodności i kłopoty przepraszamy w imieniu producenta. Jednocześnie z cała mocą podkreślamy, że wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane wystąpią jedynie 2-3 tygodniowe poślizgi w ustalonych terminach dostaw.


Jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią jaka się wydarzyła na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich. Rodzinom oraz Bliskim Wszystkich Ofiar składamy wyrazy najgłębszego żalu i współczucia. Właśiciel firmy Meyer Billiards - Tomasz Meyer wraz ze współpracownikami.
Darty i piłkarzykiNowości na giełdzie sprzętu. Automaty do darta typu Western i Dynamic oraz zarabkowe piłkarzyki Oscar. DOBRE CENY !!! Aby obejrzeć pełną ofertę dostępnego na giełdzie sprzętu proszę kliknąć tutaj.Klub bilardowy JedynkaW dniu dzisiejszym "Akademia Bilarda" po godz. 20:30 będzie nieczynna z powodu nagrania programu telewizyjnego. Wszystkich klientów zapraszamy serdecznie do klubu bilardowego "Jedynka" na ul. Białostockiej 9 za Carrefour Wileńska.

Akademia BilardaUWAGA !!! Ogłaszamy nabór na kursy w Akademii Bilarda na wszystkie III stopnie (program i ceny kursów - patrz zakładka "Nauka Gry"). Zapraszamy również na zajęcia inwidualne zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Lekcje inwidualne w zalezności od inwidualnych potrzeb obejmują również doskonalenie poszczególnych elementów gry w zakresie techniki i taktyki. Ceny od 85 do 150 PLN za 1h.


Profesjonalne stoły bilardoweW dniach 23.12.2005 - 2.1.2005r. producent stołów firma WIK będzie nieczynna. Zamówienia można będzie oczywiście realizować w tym okresie w naszym salonie firmowym na ul. Abramowskiego 9 z czasem reralizacji najwcześniej na 15.01.2005r. Informujemy również iż nastapiła obniżka cen stołów tego producenta co jest uwzględnione na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą - Stoły Champion 8ft. z płyta kamienną tylko 3.450 PLN , a to nie wszystkie z promocji.


WEEKEND HANDLOWY. W dniach 16 i 17 grudnia sklep przy ul. Abramowskiego 9 czynny będzie w godz. 11:00 - 19:00. Bardzo atrakcyjna oferta przedświąteczna. ZAPRASZAMY !!!.
Kije bilardoweNOWA ŚWIĄTECZNA DOSTAWA. W sklepie na Abramowskiego 9 dostępny jest bardzo duży wybór kijów oraz akcesoriów bilardowych. Posiadamy duże zasoby znanych już dotychczas towarów jak i nowy ciekawy asortyment do którego zaliczamy: bile firmy Buffalo, nowy model bil firmy Aramith - Stone Collection, bardzo ładnie wykończone futerały firmy Cepelli, jak i linie kijów od czasu nie dostepnych takich jak Maxton Fury, Triball, jednoczęściowe kanadyjskie kije Dufferin oraz nowej linii Piranha i Maple.

Klub bilardowy JedynkaChcesz świętować Nowy Rok w klimacie bilarda i dobrej zabawy? Klub Jedynka to odpowiednie miejsce aby spędzić tę noc w niezapomniany sposób. Jeśli chcesz wynająć lokal na sylwestrową noc - nic trudnego zadzwoń pod numer (0) 501-009-215 i pytaj o szczegóły.

Stoły bilardowe BuffaloZ radością informujemy iż stoły Buffalo Professional otrzymały 22 listopada 2005 roku certyfikat EPBF (Europejskiej Federacji Bilarda). Stoły te spełniają wszystkie standardy profesionalnych stołów turniejowych. W związku z tym faktem zostały zwiększone stany magazynowe tych stołów co oznacza iż są one dostepne na szybszych warunkach dostawy niż dotychczas. Zainteresowanych prosimy o składanie zamówień do 11 stycznia 2006r. W późniejszym terminie czas oczekiwania na stół będzie wynosił tak jak dotychczas - 3 miesiące.


Piłkarzyki GarlandoZapraszamy do zapoznania się z nowymi świątecznymi cenami na piłkarzyki firmy GARLANDO. Poszerzona oferta piłkarzyków znajduję się tutaj. Prosimy niezapominać również o modelach piłkarzyków dostepnych od naszych innych dostawców zagranicznych.


Uzywane stoły bilardoweWszystkie stoły Kanclerz I 9ft. z ofery specjalnej na Giełdzie Sprzętu zostały sprzedane. Zainteresowanych prosimy o dalsze śledzenie naszej oferty.Światowa Liga Pool BilardaW półfinałach ŚWIATOWEJ LIGI POOL BILARDA spotkali się Tony Drago z Francisco Bustamante oraz Thorsten Hohman z Kuo Po-cheng'iem. Do finału przeszli Bustamente (Djago) oraz Hohman (Hitman) w którym zwycięzył ten ostatni nie ponosząc żadnej porażki przez cały turniej. Zdjęcia z półfinałów i finału dostępne są tutaj.


Sunny Billiard ClubNa pokazie gry mistrzów w naszym klubie zawodnicy zabawili około jednej godziny. Impreza przebiegła bardzo sympatycznie gdyz każdy miał mozliwośc zagrania z jednym z mistrzów. Zdjęcia z pokazu gry mistrzów w "Sunny Bilard Club" są dostepne w galerii zdjęć. Aby obejrzeć zdjęcia kliknij tutaj.Światowa Liga Pool BilardaW czwartek (13.X.2005r.) o 18:45 w naszym klubie "Akademia Bilarda" będzie mozna zobaczyć na dzień przed ŚWIATOWĄ LIGĄ POOL BILARDA pokaz gry mistrzów, tzn. Francisca Bustamante, Kuo Po-Chenga'a oraz Tony'ego Drago. Wstęp tylko dla dziennikarzy oraz stałych klientów klubu.

Kije snookeroweNOWOŚĆ !!! W Salonie Firmowym na ul. Abramowskiego 9 posiadamy w sprzedaży znakomite kije snookerowe sygnowane przez Jimmy White'a i Ronnie O'Sullivan'a. Są to kije znakomitej jakości wykonane ze szlachetnego jesionu północno-amerykańskiego, doskonale wyważone i świetnie wykończone. Dodatkowo są to wyjątkowo piękne modele. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na szczytówki XS w które wyposażone są kije Ronnie O'Sullivan. Szczytówka ta robiona jest wg. specjalnej technologi, która powoduje, że połączenie szczytówki i ferury jest dokonane w sposób tak precyzyjny, że stanowi tą jedną linię. Każda szczytówka XS jest conajmniej 6 razy szlifowana i polerowana. W związku z tym gwarantujemy że szczytówka nie posiada żadnych sęków, grudek - jest idealnie gładka. Łączenia szczytówki z ferurą i gwintem są indywidualnie, niezwykle precyzyjnie montowane i gwarantuje to wam każda szczytówka XS. Aby obejrzeć kije kliknij tutaj. KUP I POCZUJ RÓŻNICĘ !

Światowa Liga Pool BilardaOd dziś w Salonie Firmowym na ul. Abramowskiego 9 są już dostępne bilety na ŚWIATOWĄ LIGĘ POOL BILARDA, która odbędzie się w weekend 14-16 października 2005r. Zapraszamy po odbiór bezpłatnych biletów na piątkek na godz. 14:00 i 19:30, a także sobotę i niedzielę na godz. 14:00, oraz po bilety płatne po 10zł. i 20 zł. (z miejscówkami) na sobotę i niedzielę na godz. 19:30. Tym razem zmierzy się 6-ciu mistrzów Pool Bilarda takich jak: Francisco Bustamente (obrońca tytułu z ubiegłego roku), Alex Lely, Kuo Po-cheng, Tony Drago, Vilmos Foldes oraz Thorsten Hohman. Wszystkich chętnych zapraszamy do odbioru i zakupu biletów.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kursy nauki gry w bilard w "Akademi Bilarda". Kursy grupowe będą odbywały się poniedziałki i środy od godz. 18:00, a także we wtorki i czwartki od godz. 19:00. Zajęcia będą prowadzone przez utytuowanych zawodników z doświadczeniem instruktorskim. Istnieje również możliwość treningów inwidualnych. Wszystykie osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. (22) 849-49-50 bądz na miejscu w naszym Salonie Firmowym przy ul. Abramowskiego 9.

Używane stoły bilardoweNowy towar na giełdzie sprzętu. Rewelacyjny stół OLIMPIC Millenium Super Tournament oraz dwie sztuki bardzo dobrego zarobkowego automatu do Darta - WESTERN DART.Światowa Liga Pool BilardaW Salonie Firmowym na Abramowskiego 9 w przyszłym tygodniu będą sprzedawane bilety na ŚWIATOWĄ LIGĘ POOL BILARDA. Cześc biletów na sesje przedpołudniowe mają być bezpłatne, pozostałe płatne 20 PLN z miejscówką lub 10 PLN bez miejscówki.


Klub bilardowy Jedynka UWAGA! Od 19.09.2005r. w poniedziałki w Klubie Jedynka będą się znowu odbywać turnieje w 9-bil. Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie (670-15-62) i na miejscu do godziny 19:00. Start turniejów godz. 20:00.

Używane stoły bilardoweStół Champion z giełdy sprzętu został już sprzedany. Zapraszamy natomiast do Salonu Firmowego na Abramowskiego 9 bo została porzeszona oferta kijów i akcesoriów bilardowych po dzisiejszej dostawie.

Sunny Billiard ClubInformujemy iż w naszym flagowym klubie "Sunny Bilard Club" za dnia zwanym "Akademią Bilarda" urządzamy profesjonalne imprezy integracyjne dla firm. Na organizowanych przez nas imprezach zapewniamy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze, bardzo dobry catering i niesamowite emocje sportowe. Mamy już bogate doświadczenie w organizowaniu imprez tego rodzaju o czym mogą świadczyć nasi dotychczasowi klienci. Jeśli chcesz się zapoznać z częścią naszych dotychczasowych klientów kliknij tutaj.

Klub bilardowy JedynkaSUPER OFERTA !!! W klubie JEDYNKA do nabycia karnety w cenie promocyjnej. Karnet na 20h w cenie 200PLN oraz karnet na 40h w cenie 320 PLN.


Profesjonalny BilardPROMOCJA !!! Jeśli zakupisz u nas 2 częsciowy kij - godzina gry gratis na najlepszych stołach w Polsce. Jesli zamówisz u nas stół otrzymasz pokaz gry Mistrza Polski w cenie.

Używane stoły bilardoweOKAZJA !!! Na giełdzie sprzętu używane Kanclerze I w stanie bardzo dobrym wraz z kompletem akcesoriów, tzn.: bile, kije, podpórki, trójkąty oraz lampy do każdego ze stołów. Zostały już tylko 3 egzemplarze.Profesjonalny BilardNasza strona po 5 latach funkcjonowania ruszyła w nowej oprawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, teraz znacznie poszerzoną i atrakcyjniejszą cenowo.

Strona 1 Strona 2

Meyers Billiards Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Meyer Billiards © 2005
Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards