Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards DART  
Stoły bilardowe    

Kije bilardowe    

Sukna bilardowe    

Lampy bilardowe    

Wieszaki i stojaki    

Futerały    

Bile    

Akcesoria    

Książki i DVD    

Tipy i Ferule    

Kreda    

Gadżety    

Gry hazardowe    

Piłkarzyki    

Dart    

Cymbergaje    

Tenis Stołowy    
Czas dostawy do tygodnia od daty otrzymania zaliczki (20%). Odbiór osobisty ze sklepu, lub dostawa do klienta za odpowiednią dopłatą i uprzednich ustaleniach. Każdy automat objęty jest roczną gwarancją producenta.


Gramy
opis Automat Gramy z wrzutnikem elektronicznym , przeznaczony dla 4 graczy, przystosowany do zawieszenia na ścianie, dobrze się sprawdza w hotelach, pensjonatach, świetlicach oraz w barach.
rodzaj tarczy angielska
cena 1 900 PLN
powiększenie

Mini Dart
opis MiniDart to najnowszy model automatu, hiszpańskiego potentata firmy COMPUMATIC. Automat posiada 350 wariantów gry oraz jest programowany 17 językach. Profesjonalne urządzenie za niewielkie pieniądze.
rodzaj tarczy amerykańska
cena 2 900 PLN
powiększenie

Party Dart
opis Automat Party Dart przeznaczony dla 1-8 graczy, wyposażony we wrzutnik elektroniczny (nominaly 1, 2, 5 zl), do wyboru tarcza angielska lub amerykanska. Łatwy w obsłudze - instrukcja gier jak i napisy w jezyku polskim. Wybór z kilkuset kombinacji gier zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy.
rodzaje tarczy angielska i amerykańska
cena 4 880 - 5 080 PLN
powiększenie

Western Dart
opis Automat Western Dart przeznaczony dla 1-8 graczy, wyposażony we wrzutnik elektroniczny (nominaly 1, 2, 5 zl), do wyboru tarcza angielska lub amerykańska. Łatwy w obsłudze - instrukcja gier jak i napisy w jezyku polskim. Charakteryzuje sie ciakawym designem, posiada szeroka game gier, w tym takze popularne warianty 301 i 501. Jest to ciekawa propozycja dla pubów, które cenią sobie styl i klimat.
rodzaje tarczy angielska i amerykańska
cena 4 880 -5 080 PLN
powiększenie

Wirtual Dart
opis Nowoczesny automat Wirtual Dart przeznaczony dla 1-8 graczy, wyposażony we wrzutnik elektroniczny (nominaly 1, 2, 5 zl), do wyboru tarcza angielska lub amerykańska. Łatwy w obsłudze - instrukcja gier jak i napisy w jezyku polskim. Charakteryzuje sie ciakawym designem, posiada szeroka game gier, efektowna sygnalizacją glosowa trafienia w pola o najwiekszej wartosci. Wirtual Dart wyposazony jest w kolorowy monitor ulatwiajacy odczyt wyników oraz programowanie. Automat ten jest szczegolnie polecany dla Klientów organizujacych turnieje. poniewaz posiada szeroko rozbudowana game gier; 301, 501, Cricket, Bull Master i inne. Niska awaryjnosc tego urzadzenia sprawia, ze jest to najlepiej sprzedajacy sie automat w swojej klasie.
rodzaje tarczy angielska i amerykańska
cena 6 400 - 6 600 PLN
powiększenie


Meyers Billiards Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Meyer Billiards © 2005
Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards