Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards Meyers Billiards
Meyers Billiards CYMBERGAJE  
Stoły bilardowe    

Kije bilardowe    

Sukna bilardowe    

Lampy bilardowe    

Wieszaki i stojaki    

Futerały    

Bile    

Akcesoria    

Książki i DVD    

Tipy i Ferule    

Kreda    

Gadżety    

Gry hazardowe    

Piłkarzyki    

Dart    

Cymbergaje    

Tenis Stołowy    
Czas dostawy do tygodnia od daty otrzymania zaliczki (10%). Odbiór osobisty ze sklepu, lub dostawa do klienta za odpowiednią dopłatą i uprzednich ustaleniach. Każdy automat objęty jest roczną gwarancją producenta.


Comet
opis Cymbergaj Comet jest gwarancją dobrej zabawy i rozrywki, przebój wśród automatów rozrywkowych. Comet posiada boisko wykonane ze stalowej płyty, która jest odporna na zabrudzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Zamontowany wyświetlacz wskazuje liczbę kredytów, zdobyte punkty i czas pozostały do końca gry. Wrzutnik elektroniczny można zaprogramować na 1zł, 2zł i 5zł. W komplecie znajdują się 4 odbijaki i 6 krążków. Jeżeli chodzi o kolorystykę to jest do dyspozycji pięć kolorów: czarny, niebieski, czerwony, żółty i zielony (przy trzech ostatnich kolorach czas oczekiwania wydłuża się do ok. 2 tygodni).
dostępne rozmiary 6ft i 8ft
cena 7 300 - 8 000 PLN
powiększenie

Ice & Fire
opis Cymbergaj Ice & Fire jest gwarancją dobrej zabawy i rozrywki, przebój wśród automatów rozrywkowych. Ice & Fire posiada boisko wykonane ze stalowej płyty, która jest odporna na zabrudzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Oprócz tego jest wyposażony w lampę ultrafioletową. Zamontowany wyświetlacz wskazuje liczbę kredytów, zdobyte punkty i czas pozostały do końca gry. Wrzutnik elektroniczny można zaprogramować na 1zł, 2zł i 5zł. W komplecie znajdują się 4 odbijaki i 6 krążków. Jeżeli chodzi o kolorystykę to jest do dyspozycji pięć kolorów: czarny, niebieski, czerwony, żółty i zielony (przy trzech ostatnich kolorach czas oczekiwania wydłuża się do ok. 2 tygodni).
dostępne rozmiary 6ft i 8ft
cena 7 700 - 8 400 PLN
powiększenie

Crazy Squash
opis Crazy Squash to ultraszybki automat zarobkowy nowej generacji gdzie grający stoją po jednej stronie stołu. Crazy Squash posiada boisko wykonane ze stalowej płyty odpornej na zabrudzenia i łatwej w utrzymaniu czystości.
cena 9 400 PLN
powiększenie


Meyers Billiards Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Meyer Billiards © 2005
Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards Meyers Billiards